Hazır Ürün Grubu

Hazır ürün grubumuzda baton ve pişmiş dönerler, kendi üretimimiz dana hamburger köfte, kasap köfte,kavurma, Sosis,pastırma, ve enfes lezzetli kasap sucuk ile siz değerli müşterilerimizin tedarik anlamında her zaman güvenilir adresi olmuştur.


Pişmiş Et Döner

%60 Dana But Yaprak Eti- % 40 Kıyma (Kıyma %5 kuyruk yağı içerir)

ISITMA YÖNTEMİ: Tavada 3-4 dk., fırında 3-6 dk. mikrodalga fırında 2 dk. içersinde servise hazır hale gelir.


Pişmiş Tavuk Döner

%75 Piliç Gögüs Eti + %25 Piliç But Eti

ISITMA YÖNTEMİ: Tavada 3-4 dk., fırında 3-6 dk. mikrodalga fırında 2 dk. içersinde servise hazır hale gelir.


Dana Hamburger Köfte

Geleneksel lezzetlerimizden, yediden yetmişe herkesin severek tükettiği Dana Hamburger Köfte, özenle hazırlanmış, anne elinden çıkmışcasına, ev yapımı lezzetiyle sofranıza geliyor. Katkı maddelerinden uzak, doğal et kullanılarak yapılan hamburger köfteyi ister mangalda, ister döküm tavada pişirin.


Dana Kasap Köfte

Kasap köfte KEMİKSİZ ET’ de bir başka lezzetli, dananın kaburga ve kol bölgelerini gömlek yağı ile çekip çok az baharat ilave ediyoruz. İster tavada ister ızgarada isterseniz fırında pişirin. Türk Gıda Kodeksine uygun termoform tabaklarla gönderilir +4 dereceye kadar 5 gün -18 dercede 6 ay saklayabilirsiniz.


Dana Sosis

Kemiksiz Et Dana Sosis, son teknoloji üretim araçları kullanılarak el değmeden üretilir. Başta büfe, kafe, restoran ve bar gibi birçok işletmenin tercihi olan sosis, lezzeti ile herkesin ilgisini çeker. Doğru saklama koşullarında saklandığı sürece son kullanma tarihine kadar saklanabilen Dana Sosislerimiz sandviç ve pizza yapımında tercih edilebilir.


Dana Kavurma

Kavurma, özenle seçilen dana etleri kemik ve sinirlerden tamamen arındırılarak dana yağı ve tuz ile pişirilerek elde edilir. Yemeklere katıp farklı lezzet verebileceğin gibi tost yaparken de kullanabileceğin enfes lezzettir. İstediğin gramajda seçim yaptığında ekibimiz senin için özenle dilimleyip paketler. Et kavurma çeşitlerimizi satın alma aşamasında tadına ve kalitesine bakarak alıp beğeniye sunuyoruz. Kullanılan etlerin helal kesim kriterlerine uygun kesildiğine dikkat ediyoruz.


Dana Pastırma

Pastırma eski bir Türk yiyeceğidir.Türklerin dünya mutfağına kazandırmış olduğu nadide lezzetlerden biri olan Pastırma, doğal yöntemlerle doğal ortamlarda üretilir.Pastırma, çiğ etin çeşitli baharatlar ve tuzla kurutulması ile yapılan bir yiyecektir. Antrikot pastırma; Sırt bölgesinin devamı olan dana sırtının orta kısmından boyun kısmına doğru alınan lezzetli ve yumuşak az yağlı et bölgesinden yapılır. Kıymetli pastırma çeşididir. Pişirerek yiyeceğiniz pastırmanın yağlı olması daha iyi sonuç verir. Pastırma, protein, B grubu vitaminleri, demir, potasyum mineralleri açısından zengin bir ettir.


Dana Sucuk

Üretim yerimiz de %100 dana eti kullanılarak üretilen sucuğumuz enfes kokusu ve eşsiz lezzeti ile mutfaklarınızın vazgeçilmezi haline geliyor.


Dana Kuru Et

Boşnak Eti olarak da bilinen İsli Kuru Et, Balkan mutfağının dünyaca tanınmış eşsiz lezzetlerindendir. Yemeklere lezzet katması için kullanılacağı gibi ara öğünlerde atıştırmalık olarak, sandviçlerde, salatalarda, kahvaltılarda da sıklıkla tüketilir. Ayrıca özel davetlerinizde meze olarak da sunabileceğiniz isli kuru eti mutlaka denemeli ve sofralarınızdan eksik etmemelisiniz.


Dana Füme

Füme et severler için, %100 Doğal Balıkesir ve Marmara yöresinin yerli besi hayvanlarından, özel füme et ürünlerini sizler için özenle hazırlıyoruz. Lezzeti ve ağızda dağılan dokusuyla; ister kahvaltıda isterseniz de yemeklerinize katarak güvenle tüketebilirsiniz.