Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Et sektöründe ileri teknolojiyi, kaliteyi ve hijyeni birincil önceliği yapmış, tüketicilerinin memnuniyetini ve sağlığını en temel ilke edinmiş, doğaya saygılı ,güler yüzlü hizmeti ile en güvenilir şirket olmak.
Misyonumuz

Doğanın mucizevi imkanlarını deneyim ve yüksek teknoloji ile birleştirerek, kalitesinden ödün vermeyen, hijyenik, lezzetli ve güvenilir ürünleri müşterilerine sunmak.

Değerlerimiz

Güvenilir lezzet hedefiyle, kurulduğumuz günden itibaren 4 temel ilke doğrultusunda hizmet veriyoruz:

1

Güven: Sahip olduğumuz deneyim, güvenilir ve sağlam teknolojik altyapımız, yenilikçi anlayışımız ve en önemlisi etik değerlere olan bağlılığımız ile ilk önceliğimiz her zaman güven ilkesi doğrultusunda hizmet vermek.


2

Doğallık: Anadolu’nun verimli topraklarından güç alarak, doğallığa ve doğanın gücüne, sunduğu imkanlara değer veriyoruz.


3

Kalite ve Hijyen: Sağlığınız bizim için her şeyden önemli. Bu bilinçle sektördeki tüm gelişmeleri takip ediyor, kalite ve hijyen standartlarımızdan taviz vermeden her zaman en üst seviyede tutuyoruz.


4

Çevreye duyarlılık: Yaşadığımız dünyaya sahip çıkıyor, doğal kaynaklarımızı olabilen en verimli şekilde kullanarak çevreye duyarlı bir bilinçle geri dönüşümü destekliyoruz.